Sıkça Sorulan Sorular

 • Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

  Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda kargo görevlisinin yanında paketinizin hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda kargoyu teslim almayarak kargo görevlisine tutanak tutmasını talep ediniz. Hasarsız ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır. www.loucapatisca.com‘dan satın aldığınız ürünlerin iadesini , ürünü teslim aldığınız tarihinden itibaren 14 gün içerisinde yapabilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri orijinal ambalajında hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş şekilde tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Ev kozmetiği ve kişisel kozmetik ürünleri, hijyen çerçevesinde yasalarla sınırlandırıldığı üzere, ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış, kullanılmamış ve etiketi var ise sökülmemiş olmaları halinde iade edilebilmektedir.

  İade edeceğiniz ürünü aşağıda belirtilen iade gönderi kodları ile anlaşmalı kargo firmalarımıza teslim etmeniz halinde tarafınızdan ücret talep edilmeyecektir. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilmesi halinde işlem gerçekleşecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş günü sürmektedir.
  …. Kargo İade Kodu: 00000000000000

  Gönderi Adresi: İpragaz dolum tesisleri arkası / Denizli
  Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde iade alınamamaktadır.

 • İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?

  Anlaşmalı olduğumuz …..kargo’dan iade kodu ile yapılan iadelerde kargo ücreti tarafımızca karşılanacak olup ücretsizdir.

WeCreativez WhatsApp Support
Canlı desteğimiz sorularınız için hazırdır. Lütfen destek almaktan çekinmeyin.
? Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
 • Sepetiniz henüs boş