fbpx
🚚 Tüm Siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

Hakkımızda

Saflığın ve doğallığın ev tekstiline yansımasını yaşam alanlarımıza sunmaktayız

1994 yılında üretim hayatına başlayan Panayır Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti. kısa sürede büyüyerek ev tekstili, dokuma kumaş üretiminde söz sahibi üreticilerden biri haline gelmiştir. Kullandığı dokuma teknolojileri ve ürün çeşitleri ile bugün birçok markanın üreticisi olan Panayır Tekstil, AR-GE’ye verdiği önem ile de her zaman inovatif üretim tarzını korumuştur.

Küreselleşen dünyamızın oluşturduğu koşullara uyum sağlamak, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak ve sektöre yeni bir soluk getirmek adına kuruluşundan itibaren makine parkurunu sürekli yenileyen Panayır Tekstil’in bünyesinde

36 adet Toyota, 20 adet Itema ve 18 adet Picanol dokuma makinesi bulunmaktadır.

105 kalifiye personeli ile aylık 650.000 metre dokuma kumaş ve 60.000 set ev tekstil ürünü üreterek müşterilerine hizmet vermektedir.

Panayır Tekstil, 13.500 m² açık, 7.000 m² kapalı alana sahip olup, dokuma kumaş sektöründe kalitesi, ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesi ile üretiminin %60’ını ihraç ederken %40’ını iç piyasadaki büyük perakende zincirlerine sağlayan, Türkiye’nin güven veren firmalarından biridir.

Doğaya duyduğu saygı ve insana verdiği değer ile üretimlerini gerçekleştiren Panayır Tekstil; tecrübelerini Luoca Patisca markası ile yasam alanlarına sunmaktadır. Yetişkin, genç ve bebek için tasarlanan modellerin bulunduğu geniş ürün yelpazesinde, muhteşem renklerle tasarladığı en özel desenleri birleştirmekte ve yasam alanlarındaki estetik görüntünün simgesi olacak ev tekstili ürünleri ortaya çıkarmaktadır.

Sepet
  • Sepetiniz henüs boş